Оглас од претпријатие Објавени: јан. 13 2020 10:36

PLACEVI VO TRUBAREVO GRADEZNA ZONA

ЕУР

Објавени: јан. 13 10:36
Прегледи: 114
-Do placot se doaga po asfaltiran pat i se so fabrikata za meso MEGA. Dimenziite se 50m2x60m2 i e gradezno zemjishte.cena 30 evra m2
- Vo neposredna blizina isto po asfaltiran pat 10000 m2,gradezno zemjishte ,cena 25 evra m2.
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации