Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nivi vo s Rastak

0 МКД

Се продава од: Violeta 06 мар. 19:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Se prodavaat 2 nivi vo s.Rastak. Ednata e na patot pomegju Butel I Rastak so 6000m2, drugata e do samoto igraliste vo s.Rastak so 2600m2.
Violeta
071259531
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации