Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 560m2 vo Gazi Baba

25 ЕУР

Се продава од: boris 09 мар. 01:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
За живеалиштето
Prodavam plac vo Indzikovo vo blizina na igralisteto 560m2 so imoten list,voda struja odnosno placot e vo neposredna blizina na semejni kici
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации