Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zemjiste do obikolnica sproti trafostanica Butel

25 ЕУР

Се продава од: Tel 28 ноем. 14:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava zemjiste so povrsina 11417 m2, mesto vikano Pudarnica KO Staro Skopje opstina Gazi Baba.

Dozvolena gradba so planska dokumentacija.

Cena 25 eur/m2

Informacii na telefon: 075 987-870
Кон почеток