Македонски | Shqip | English |

Dva placa vo Volkovo i Ljubanci

Се продава од: Јасмина 27 јан. 07:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Волково и Љубанци
Површина: 1500 m2
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Продавам плац во Волково,спроти училиштето на патот кон Орман,со површина од 1500м2 и плац во Љубанци со површина од 1000м2.
Нема посетени огласи
Кон почеток