Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dva placa vo Volkovo

10 000 ЕУР

Се продава од: Marija 20 јан. 18:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продаваат 2 плаца на мирна локација, кои се наоѓаат на околу 500 метри од фудбалското игралиште после железничката станица во Волково. До плавовите има струја, вода и канализација.
Плацовите се во градежен реон и може да се гради до висина од 10,20 метри, односно приземје, два спрата и поткровје.
10.000 евра еден плац
396m2
Кон почеток