Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Lozje vo Volkovo

0 ЕУР

Се продава од: Vasil Вчера 12:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Се продава лозје во Волково над сред село 990м2 со земјен пат од Волково и пат од обиколница. Цена по договор.
Vasil
  Online
070227824
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации