Македонски | Shqip | English |

Plac od 400m2 vo Gjorce Petrov

Се продава од: Стојан 27 јан. 13:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

60 000 ЕУР

Адреса: Ул. Јадранска бр. 51
Површина: 400 m2
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Локацијата на плацот е спроти општината Ѓорче Петров
Нема посетени огласи
Кон почеток