Објавени: мај 30 2022 11:00

Plac od 450m2 vo Gorce Petrov

Објавени: мај 30 11:00
Прегледи: 2088
Se prodava plac od 450m2 na ul. Smilevska br. 10A vo Gjorce Petrov. Placot ima dozvola za gradba i poseduba imoten list.

Za poveke: 076666635
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации