Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo s.Orman

1 ЕУР

Се продава од: Igor 17 апр. 21:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava plac vo s.Orman, do asfalten pat, so moznost za voda i struja. Placot se prodava cel, a ima moznost da se deli i na parceli
Leaflet
Кон почеток