Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac vo Stopanski Dvor 300m2

0 ЕУР

Се продава од: Jovica Вчера 03:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Placot se naoga vo stopanski dvor vo blizina na glavniot pat sto vodi do obikolnicata. Ima struja,voda i kanalizacija do samiot plac. Placot e so kompletna dokumetacija ( imoten list)
Jovica
 
072211801
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации