Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Volkovo itno

25 ЕУР

Се продава од: Златко 02 септ. 16:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Итно се продава плац во Волково 1 000 m2 идеално место за живеење со сите потребни услови вода,струја,пат ,дозвола за градење ,имотен лист.Цена 25 еур квадрат
Златко
071 320 257
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации