Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Volkovo od 2200m2

35 000 ЕУР

350 000 ЕУР

Се продава од: Predrag 26 мај 20:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Prodavam plac vo Volkovo vo blizina na novata elitna naselba,2200m2 ,ogradeno,ima voda ,struja,mal objekt
Cena 35.000,00evra
Tel 078375378
Predrag
078375378
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации