Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Volkovo

Се продава од: Suzana 09 фев. 19:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Se prodava plac vo Volkovo so povrsina od 745m2 i imoten list.
Placot e na samiot pat vo Volkovo (vo blizina na izlezot od Volkovo kon Orman), na 100tina metri od magacinot Spik-Insa. Vo blizina e i obikolnicata.
Cena po dogovor!
Leaflet
Кон почеток