Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Volkovo

90 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Property One 08 авг. 13:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Property One

Property One

1012 Огласи во продавницата

Kancelariski deloven prostor 0 МКД
Stan na idelana lokacija vo Centar 500 ЕУР
STAN ZA DELOVEN PROSTOR 66M2 VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
Se iznajmuva nov stan na Vodno 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Плацот се наоѓа во Волково, на 500 м од обиколницата. На плацот е изграден и објект за малостопанство (90 м2), со градски водовод + 2 хидрофора; стабилна струја + парно на струја.
Property One
078259681
Leaflet
Property One

Property One

1012 Огласи во продавницата
MODEREN STAN VO CENTAR 0 МКД
Se izdava moderno opremen stan 77m2 vo Centar 500 ЕУР
MODERNA KUKA VO TAFTALIDZE ZA IZNAJMUVANJE 1 600 ЕУР
Komforen stan na mirna lokacija vo Centar 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации