Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC VO VOLKOVO

24 ЕУР

Се продава од: MARJAN 14 фев. 19:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
UBAV PLAC VO VOLKOVO MESTOTO SE VIKA KAJ BUGARITE SRED SELO IMA DOVOD NA STRUJA I VODA DO PLACOT,ZATOA STO SE E IZGRADENO OKOLU MOJOT PLAC CENATA E 24 EVRA OD KVADRAT,.IUMAM IZVADENO OD OPSTINA DEKA E GRADEZEN REON.MOZNA E I SOODVETNA ZAMENA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации