Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC VO VOLKOVO

10 600 ЕУР

Се продава од: Toni Trifunoski 20 септ. 00:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Се продава плац во Волково
(место Пржина после градежен склад Дандар).
Површина 303 м2 и пристапен пат 57м2.

Контакт 071 31 51 61
Toni Trifunoski
071 315 161
Leaflet
Кон почеток