Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLACEVI KAJ KAM MARKET

0 ЕУР

Се продава од: plac 12 фев. 18:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Продавам два плаца во Новоселски Пат кај Кам Маркет и новите згради. Плацевите се 486м2 и 610м2, урбанизирани - со маркици за куќи и со чисти имотни листови.

цена: 65 евра/м2

контакт телефон: 071/766-935 (може контакт и на вибер)
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации