Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Povolno se prodava gradezen plac 1,223m2 Volkovo

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: CBS International Macedonia Вчера 11:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата

Se iznajmuva kancelariski prostor vo Debar Maalo 0 МКД
Kancelariski deloven prostor od 135m2 vo Centar 0 МКД
Se iznajmuva kuka na Vodno za domuvanje ili kancelarii 8 000 ЕУР
Se izdava lokal na kruzen tek kaj Ohridska Banka 0 МКД
Многу поволно се продава парцела во с. Волково со површина од 1,223 м2 во градежен реон за куќа, викендица, деловен објект и сл. Парцелата е со правилна квадратна форма излегува директно на асвалтен пат со директен влез без препреки и има чист имотен лист. Локацијата е оддалечена од центарот на Скопје само 8 км или 15мин со автомобил со брз приклучок на обиколница. Цена по договор.
За повеќе информации 072/244-400
CBS International Macedonia
ЦБС Интернационал Македонија е дел од ЦБС Интернационал Србија. На нашите клиенти им обезбедуваме водечки консалтинг услуги со цел максимизирање на вредноста нанивните недвижнини. Најголема фирма од областа на комерцијалните недвижнини во Србија според остварен приход во изминатите 10 последователни години ЦБС Интернационал Македонија е основана во 2014 Нивото на специјализирани услуги кои нашата мрежа од тимови ги обезбедуваат стремат да ги надминуваат очекувањата на нашите клиенти Сертифицирани проценители според локална македонска методологија и RICS сертифицирани проценители од клучни меѓународни и домашни банки ISO 9001:2008 сертифициран од SGS, меѓународен лидер за сертификација и контрола на квалитет
Посетете ја нашата продавница
Бул Партизански одреди 15 А/1-9 Прикажи на мапата
+38923222785
https://cbsint.mk/
CBS International Macedonia
+38923222785
Leaflet

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата
Se iznajmuva kancelariski prostor vo Debar Maalo 0 МКД
Se izdava kancelariski prostor na super lokacija 0 МКД
Se izdava deloven prostor za kancelarija 0 МКД
Se iznajmuva kancelariski prostor 88m2 na plostad 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации