Објавени: окт. 06 2021 06:20

Prodavam plac za gradba so plateni komunalii

ЕУР

Објавени: окт. 06 06:20
Прегледи: 371
Продавам плац за градба со А1 (П+2+Пк) маркица со вкупна висина на градба од 10,20 м. На плацот има гаража и стара куќа во која моментално има кираџии. Куќата е со површина од околу 70м2 и за неа има дополнително платено комуналии за уште 100м2. Местото е одлично за семејно домување бидејќи се наоѓа во близина на ОУ Мирче Ацев и детска градинка, на широка и мирна улица. Може и договор со инвеститор или замена за станови. Цената не е фиксна.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации