Објавени: авг. 11 2015 10:29

Plac od 1260m2 so vikendica vo Skopje

Објавени: авг. 11 10:29
Прегледи: 71
Се продава плац со викендица во стопански двор на ул.52 бр.111 со површина од 1260м2 и викендица од 40м2. Се наоѓа на главната улица на 100м до клујката за автопат.

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации