Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tri placa vo Gorce Perov

0 МКД

Се продава од: Златко 17 фев. 15:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Продавам плацеви во Волково. Цена по договор
Златко
071 320 257
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации