Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ATRAKTIVEN PLAC VO ILINDEN

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: НЕДВИЖНОСТИ 20 септ. 12:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Евидентен бр: 7531
Контакт: Божиноски 076 355 224
Се продава плац од 1000 м/2 на атрактивно место во Илинден.
Има имотен лист и одобрение за градба, платени комуналии.
Цена 150000 еур + ДДВ.
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
Stan vo Centar po povolna cena 69 000 ЕУР
SE IZDAVAAT KACNELARII VO CENTAR 60m2 300 ЕУР
Dvosoben odlicno namesten K. Voda 250 ЕУР
Plac za gradba vo Kisela Voda 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации