Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 1.014m2 vo Kadino

Се продава од: Pavle 10 мај 09:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se prodava plac od 1014 m2 vo Kadino, imoten list br.618, KP.br.1002.
Lice za kontakt: Pavle 070/270-224
Leaflet
Кон почеток