Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac s.Mralino o.Ilinden

0 МКД

Се продава од: Spase 05 септ. 14:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Gradezno zemjiste Mralino moznost za priklucok na voda struja kanalizacija cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации