Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC VO KADINO

Се продава од: Plac Kadino 07 мај 17:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava plac vo Kadino 1600 m2 , se naoga kaj ucilisteto na glavnata ulica, cena po dogovor
Plac Kadino
071 792 698
Кон почеток