Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2 placa vo Nerezi 1347m2 i 1087m2

160 000 ЕУР

Се продава од: Todor Вчера 13:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат 2 плаца + Карабина во Нерези, со одличен поглед кон Скопје.
Плац 1 - 1347м2
Плац 2 - 1087м2
Плац 1+2 - 2434м2

Слободно можете да го посетите плацот за да го разгледате. Доколку сте заинтересирани, јавете се на 070350007.
Кон почеток