Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Atraktiven plac vo Bardovci 717m2

80 ЕУР

Се продава од: Stole 13 јан. 21:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Se prodava atraktiven plac vo Bardovci.Placot se naoga vo ramniot del pod crkvata so pristapen pat I idealna forma (pravoagolna).Placot ima imoten list I e so cista dokumentacija.Po dup predvideno e gradba za individualni edinici odnosno kuki za podetalni informacii na telefonskiot broj.Placot e vo gradezen reon I okolu cenata ima prostor za dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации