Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GRADEZENI MARKICI VO KARPOS KAJ FiSH RESTORANOT

70 ЕУР

Се продава од: Sanja 21 авг. 12:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se prodava urbaniziran plac so markici za gradba odelno p+2+Pk za semejno domuvanje nad fish RESTORANOT grade ni parceli se 6 za poveke ingormacii kontaktirajte ne
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации