Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - ПРОДАЖБА НА ПЛАЦ ВО БАРДОВЦИ - 960м²

0 ЕУР

100 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 24 дек. 15:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности ви нуди за продажба плац-градежно земјиште од 960м² на атрактивна локација во Бардовци во близина на училиштето .

🛣 - Плацот има пристап од асфалтирана улица (од две страни) и целосна инфраструктура - вода, струја и канализација.

Располага со чист имотен лист и со маркица со намена за домување.

💵 цена по договор 🤝

🕖 - Термин за посета и разгледување на плацот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7

Контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242
Leaflet
Кон почеток