Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC NA PAT ZA BARDOVCI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: НЕДВИЖНОСТИ 21 авг. 10:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата

Renoviran cetvorosoben stan vo Novo Lisice 0 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KOZLE KAJ 2 JELENA 260 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO AERODROM 0 ЕУР
Se izdava prazen stan garsonjera vo Debar Maalo 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Евидентен бр: 7503
Контакт: Божиноски 076 355 224

Плацот е со имотен лист , во близина на патот за Бардовци.
Цена по договор.
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
STAN VO CAIR OD 87m2 0 ЕУР
TROSOBEN STAN VO AERODROM TOBAKO 2 0 МКД
3 Soben stan vo Micurin 0 МКД
STAN VO AERODROM 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации