Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC OD 1000M2 VO BVARDOVCI

Се продава од: LENCE 12 дек. 10:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
SE PRODAVA PLAC OD 1000 m2 VO BARDOVCI DO NOVITE KUKJI VO ZLOKUKJANI
Leaflet
Кон почеток