Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 7655m2 vo Karpos

Се продава од: Maja Stojanovska 28 ноем. 23:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
се продава плац големина 7655 со две маркици, во непосредна близина на Јадранска магистрала(автопатот Скопје -Приштина), цена по договор, контакт 070242178
Maja Stojanovska
Leaflet
Кон почеток