Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC VO GORNO NEREZI

70 ЕУР

Се продава од: Jovan 18 фев. 16:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
SE PRODAVA PLAC NA NAJUBAVATA POLOZBA VO GORNO NEREZI.SO CISTA DOKUMENTACIJA VO GRADEZEN REON.PREKRASNO MESTO ZA ZIVEENJE NA SAMIOT PAT I POGLED KON GRADOT.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации