Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC VO SREDNO NEREZI ITNO

Се продава од: Jovan Вчера 20:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Површина
Se prodava plac 710m2 vo sredno nerezi na top lokacija urbanizirana! Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток