Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SAMOSTOEN PLAC VO VLAE 388m2

64 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 01 јул. 18:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Kuka od 250m2 vo Kapistec Vodno 350 000 ЕУР
4soben stan vo Kisela Voda 60 000 ЕУР
3 SOBEN STAN VO KISELA VODA - RASADNIK 51 000 ЕУР
Stan vo Gjorce Petrov kaj ocnata bolnica 50 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
СЕ ПРОДАВА ПЛАС СО СТАРА КУЌА ВО ВЛАЕ.
ИМА ПРИСТАП СО ВОЗИЛО

ПЛАЦ 388 м2 ( ОД КОИ 82 м2 ЗА ДООФОРМУВАЊЕ)
МАРКИЦА:
-ОСНОВА 160 м2
-ВИСИНА 10,20 м, ПР+2 КАТА+ПК

ЦЕНА 64.000 ЕВРА

ШИФРА Д27
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Dvosoben stan 59m2 vo Momin Potok 1 050 ЕУР
Stan 57m2 vo Kisela Voda so garaza 49 000 ЕУР
Nov dukan 62m2 vo Aerodrom - Tobako 2 1 350 ЕУР
Kuka od 500 m2 Vodno Kapistec 650 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации