Оглас од претпријатие Објавени: јун. 04 2022 12:39

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НАД ЖДАНЕЦ

Објавени: јун. 04 12:39
Прегледи: 392
ID7503L

Се продава плац над Жданец со вкупна површина од 2130м2, кој располага со прекрасен поглед на градот и на Водно.

Плацот располага со две маркици за градба А1 ( П + 1 + ПК ).

Residential building plot is available for sale in Zdanec with a total area of 2130m2. The building plot has amazing views of the city and mount Vodno.

The plot has two building permits - A1 (p+1+pk)

Контакт телефон: 0038978260685
Е-маил: sales@propertyone.mk
Опис на линк

Property One

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижности
078247268

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации