Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EXTRA LOKACIJA ZA GRADBA 2000M2 KAJ A.PALAS

100 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 10 дек. 16:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

STAN OD 65m2 +22m2 TERASA G ZID 1 070 EUR
 AERODROM KAJ VOEN  BAZEN 75M2 1000 EVRA M2 0 EUR
GRCKA AMBASADA 72m2 1 250 EUR
CENTAR G ZID 89M2 GRADSKA BOLNICA 1000 EVRA M2 1 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Se prodava plac od 2.000m2 kaj Aleksandar Palas so 4 markici za gradba 245m2 osnova P+2+PK cena 100evra po m2 sifra 2057
kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
GORCE 51M2 800 EVRA M2 800 EUR
STAN UL.MAKEDONIJA SPROTI KINO VARDAR 63m2 1 190 EUR
STAN OD 66m2 VO CENTAR GRADSKI ZID 0 EUR
CENTAR G.ZID JOSIP BROZ 90m2 1 100 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации