Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 1400m2 vo Bardovci Povolno

20 ЕУР

Се продава од: Slavica 23 дек. 23:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам плац во Бардовци во зона на семејно домување, 1400 м2 со можност за плус 1400 м2 со среден имотен лист.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации