Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Taftalige 1 Plac za gradba so postoecki objekt

150 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 01 септ. 13:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата

Plac vo Radisani 73 000 ЕУР
STAN VO HROM OD 46M2 39 900 ЕУР
Trosoben novogradba 68m2 Gorce Petrov so garaza 55 000 ЕУР
SE IZDAVA TOP STAN VO CENTAR 210 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Се продава плац во Тафталиџе 1, недалеку од Нова, на мирна локација. Површина на плацот 256 м2, со постоечки објект 125 м2. Маркица во основа 164 м2, висина 8,8м, бруто развиена површина 490 м2. Нето купопродажна цена 150000 евра
Контакт 070/243-104 Мики
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 070 243 104
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата
SE IZDAVA EKSTRA GARSONJERA VO CENTAR 180 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 250 ЕУР
STAN OD 71M2 VO K VODA 74 000 ЕУР
SE PRODAVA EKSTRA STAN VO AERODROM 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации