Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gradezhno zemjishte vo naselba Usje

40 ЕУР

Се продава од: Roze 17 авг. 13:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Ima markica vednash za gradba.
Leaflet
Кон почеток