Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka so niva od 1500m2 vo Pripor

Се продава од: Никола 06 дек. 22:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава куќа со нива од 1500 м2 ,целосна документација ,излегува на главниот пат ,има водовод ,одвод ,струја .Доколку сте заитересирани за инвестиција или купување на целиот простор јавете се на 071 337548 -Никола за подетални информации
Никола
071337548
Leaflet
Кон почеток