Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva Plac vo naselba Dracevo

0 ЕУР

Се продава од: Vladimir 05 мар. 12:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Cena po Dogovor
Vladimir
070275637
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации