Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac na Teferic Pripor

Се продава од: Nikolce 04 фев. 16:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava plac na Teferic (Pripor) blisku do cesmickata. So ubava mestopolozba Vo gradezen reon, ima struja pat odvod-dovod. Pogoden za gradenje vikendica ili kukja. Cena pod odgovor.
Leaflet
Кон почеток