Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 1100m2 vo Pripor

Се продава од: Radmila Kiprijanova 27 ноем. 16:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Plac vo Pripor 1100 kvadrata, so struja voda i pat.Placot moze da se podeli na dve parceli. Cena po dogovor. Telefon za kontak 070 641 689.
Radmila Kiprijanova
00389 70 641689
Leaflet
Кон почеток