Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 8500m2 vo Kisela Voda

Се продава од: nikola 18 мар. 11:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
se prodava plac od 8500 m2..


placot moze da se vidi na http://gis.katastar.gov.mk/arec/ broj na parcela 534 i 547 i del od 545/1..
Se prodava i na delovi
Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток