Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 900m2 vo Kisela Voda

600 000 ЕУР

Се продава од: Goce Вчера 17:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se prodava plac 900m2 so kuka visoko prizemje,sprat I podrum vkupna stanbena povrsina 225m2 I markica od 400m2 vo osnova P+2+PK vo Crnice,izlaga na dve ulici!
Кон почеток