Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC PRED PINTIJA ITNO

40 ЕУР

Се продава од: ИТНО СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ПРЕД ПИНТИЈА! 20 мај 16:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
ИТНО СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ПРЕД ПИНТИЈА, НАД ИНДУСТРИСКАТА ЗОНА. ПЛАЦОТ Е СО ПОВРШИНА ОД 2200 М2. МОЖНОСТ ЗА ПРОДАВАЊЕ НА ЦЕЛИОТ ПЛАЦ ИЛИ ПАРЦИЈАЛНО. ОД МЕСТОТО ИМА УБАВ ПОГЛЕД НА СКОПЈЕ И Е ОДДАЛЕЧЕНО 6 КМ ОД ЦЕНТАР. ЦЕНАТА КОЈА Е ОБЈАВЕНА Е ПОЧЕТНА СО МОЖНОСТ ЗА ДОГОВОР!
ИТНО СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ПРЕД ПИНТИЈА!
075223544
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации