Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac so kuka vo gradba

35 ЕУР

Се продава од: Билјана 19 јун. 14:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Се продава плац со куќа во градба, со површина од 2000 м2, со можност за продажба на половина. Цената по договор!
Билјана
075223544
Leaflet
Кон почеток