Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

PLAC VO DRACEVO ODLICNA LOKACIJA

40 ЕУР

Се продава од: stefan mitevski 30 ноем. 15:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
palcot e so imoten list i vo gradezen reon so povrsina od 918m2 so moznost da se podeli na dva dela postaven e odvod i priprema za priklucuvanje na dve vodovodni linii za poveke za poveke info pobarajtene na 070750616

stefan mitevski
 
070750540
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации